1 ја следи оваа компанија


Olaplex 5 Bond Maintenance Conditioner - шампон за коса

1800 ден.

Опис

Olaplex 4 Bond Maintenance Conditioner -  кондиционер за коса

 • Ја кондиционира и ја хидрира косата давајќи, не ја отежнува и овозможува лесно расчешлување. Најдобри резултати има кога се користи како дел од OLAPLEX 3-4-5 системот
 • Не содржи силикони, сулфати, фталати, DEA, алдехиди
 • Пакување од 250ml

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1500 денари
 • Доплата од 130 ден. за нарачки под таа сума низ целата држава
 • Време потребно за достава: 2-3 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 070739513
 • Види ја продавницата на "Dakalama.net" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Производи за нега на коса (шампони, кондиционери, третмани за коса), професионални четки за фенирање и чешли/четки за расчешлување, професионален прибор за фарбање (канчиња за фарбање, четки за фарбање, влажни марамици за отстранување на фарба од кожа, наметки за еднократна употреба за заштита при фарбање и сл) , професионални препарати за нега и стајлинг на коса и брада за мажи.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.