50 ја следат оваа компанија


- 21%

VIVAX Кафемат за филтер кафе во боја по избор + 1 година гаранција

1500 ден.

1190 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

• Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
• Врста на кафе: филтер
• Боја: црна и бела
• Капацитет: 1,25 литри
• Функција против капење
• Автоматско задржување на топлината

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

  • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
  • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
  • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
  • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.