53 ја следат оваа компанија


- 29%

VIVAX Пегла на пареа IR-2200SS + 1 година гаранција

1400 ден.

990 ден.

Преостанато време

Опис

Карактеристики на производот:

  • Моќност: 2200W
  • Сад за вода 320ml
  • Подлога од нерѓосувачки челик
  • Функција против капење и бигор
  • Самочистење
  • Обилно пуштање на пареа

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.