50 ја следат оваа компанија


- 21%

VIVAX WH-103WB Електричен бокал за вода + 1 година гаранција

1000 ден.

790 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 1100 W
 • Капацитет 1 литар
 • Боја: Крем
 • Автоматско исклучување
 • Филтер
 • Светлосен индикатор
 • Температурна заштита
 • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд"
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 10 дена од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.