Релаксација на свеж воздух (Јуни-Септември)! 20% попуст на изнајмување на куќа Вила Бети во Маврово во вредност од 6200 ден. (100 €) по цена од 4960 ден. (80 €)

img

Цена

4960 ден.

Вредност

6200 ден.

Попуст

20%

Заштеда

1240 ден.

Преостанато време

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • Мавровски мерак, Mavrovo, North Macedonia

  Одведи ме таму

  078459001

  spirovski.14@gmail.com

Добивате

Понудата е за наем на цела куќа за едно ноќевање

* Вилата располага со простор за максимум 7 возрасни лица

Услови

 • Купонот може да се искористи од 01.04.2021 до 30.09.2021
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купување на купонот, потребно е да се информирате за слободни места на 078459001
 • По купувањето на купонот, потребно е да ја потврдите резервацијата на 078459001

Опис

Се наоѓа веднаш на пат пред рестораните Кристијан и Мавровски Мерак. Куќата опфаќа 100м2 во која има дневна соба на долниот кат заедно со кујна, со голема тераса. На вториот кат има 3 соби, две двокреветни и една спална соба, секоја со посебна тераса. Има два тоалети на долниот и на горниот кат. Греењето е на струја со парно низ цела куќа.

Grouper интересни факти за Маврово

 • Името Маврово значи Црно Поле и ѝ било дадено на областа по некоја голема битка во минатото. Мавровското (Црно) Поле, било потопено во 1953 година, со цел да се создаде Мавровското Езеро. 
 • Старата селска црква „Свети Никола“, што зимно време се наоѓа на суво, лете како да плови по езерото, пркосејќи ѝ на човечката интервенција.
 • Маврово е познато по еден од најубавите ски-центри во Македонија што е сместен на падините на планината Бистра.
 • Кога сте во Маврово, никако не пропуштајте ја можноста да се прошетате до манастирот „Свети Јован Бигорски“, најрепрезентативниот споменик на архитектонско-уметничкото наследство на регионот.
 • Во бачилата направени во планински стил можете да се сончате на планинското сонце со планински чај, варена ракија и туршија и да уживате во Бистра.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.