53 ја следат оваа компанија


- 31%

PHO MSI METIS C100/C101 Слушалки жичани (MS STYLE) во боја по избор + 1 година гаранција

1000 ден.

690 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

  • Микрофон
  • Кабел 1.5 m
  • Растојание на фрекфенција: 20Hz-20KHz
  • Чуствителни: 105 dB
  • Чуствителност на микрофон: -55 dB
  • Боја: Сребрена,црна
  • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.