- 15%

15% попуст на Hailo корпа за отпадоци Bad-Kosmetikeimer во вредност од 1839 ден. по цена од 1563 ден. од Новомак

1839 ден.

1563 ден.

Преостанато време

Остануваат:

4
 • ул.Киро Глигоров бр.3

  Одведи ме таму

  02461089

  prodazba@novomak.mk

Опис

 Hailo Корпа за отпадоци Bad-Kosmetikeimer

 • Боја: Бела
 • Капацитет: 1x8L
 • Висина: 297мм
 • Ширина: 167мм х 231мм
 • За елемент: 400mm

* Доставата се врши преку Карго и истата е на трошок на корисникот

Hailo e водечки Германски бренд кој гарантира квалитет и неуморно работи како на дизајнот така и на подобрување на функционалноста на производите. Bad-Kosmetikeimer совршено се вклопува во елементите под садоперот во бањата и помага бањата да остане уредна. Притоа елегантниот дизајн не дозволува да се чувствувате дека таа е непотребен додаток во бањата. Не дозволува ширење на миризба од корпата.

Новомак е еден од најголемите дистибутери во Македонија на репроматеријали за изработка на мебел.

Фирмата Крономак Дооел Скопје е основана 2006 година како претставништво на Kronospan Jihlava Чешка, а од 2017 потрагата по најдоброто го продолжува со ново име - Новомак.

Тимот на Новомак се грижи за потребите на своите клиенти пратејќи ги светските трендови во дрвната индустрија, поради што несебично ги пренесува новитетите во индустријата преку советувањa, обуки и презентации за своите клиенти.

Новомак во својот фокус има задача да даде комплетна понуда на производите во својот продажен центар и да ги обезбеди сите услови за лесно и брзо да ги задоволи сите свои клиенти, како и да се соочи со сите најголеми искушенија. Во функција на исполнување на барањата на клиентите е и добра логистика, магацин, изложбен салон, транспорт, комерција и сервис кој е многу брз и ефикасен од порачување до испорака на робата.

Со намера да што поуспешно ги претставиме брендовите кои ги застапуваме и работиме на Mакедонскиот пазар и да одговориме на растечките потреби на пазарот и во обзир на динамиката на живеење, раководени со работна логика и степен на реализирани услови за конкурентно настапување на пазарот, развивме широка големопродажна и малопродажна мрежа и поставивме нераскинлива соработка со нашите клиенти.

Со еден збор, Новомак претставува функционалност и креативност, доверливост и развој, само со една цел да им биде на услуга на нашите клиенти, бидејќи услугата, брзата испорака на нарачките, сервисот и задоволството на коминтентите е приоритетна цел на Новомак. Со цел да одговориме на потребите на пазарот, односно да го задоволиме растечките потреби на нашите коминтенти и брзата динамика на работењето, Новомак константно работи на зголемување на својот асортиман на производи, услугата, сервисот и логистичкиот центар.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.