- 15%

15% попуст на Iskra JC-208 Чистач на пареа + 2 години гаранција + бесплатна достава

3999 ден.

3399 ден.

Преостанато време

Купени:

6
  • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

    Одведи ме таму

    02 2520 999, 078 238 820

    info@krusel.mk

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

1300W (max),
Должина на кабел: 5,5m,
Глава со круглест зглоб,
страничнио навалување 90°,
навалување напред - назад 70°,
Чисти и дезинфицира на пареа од 100° c,
Турбо состав греење,
ергономски обликувана рачка,
рез. за вода 350 ml,
Заштитен поклопник на рез. за вода, 
Додаток за чистење прозор,
Додаток за чистење облека,
Крпи за чистење,
Округли четки (1 од најлон 1 од месинг),
млазница за пареа,
Продолжно цевче за рачниот парни чистач,
Аголно продолжување,
Лажица за мерење
2 година гаранција

Детали за испорака

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Крусел" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 ден..
Види ја продавницата на "Крусел" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.