53 ја следат оваа компанија


- 42%

Електричен острач за ножеви Swift Sharp

500 ден.

290 ден.

Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Наострете ги Вашите ножеви со Swifty Sharp острачот и готвењето веднаш ќе биде поедноставно
 • Swifty Sharp острачот за ножеви и вилушки содржи професионален камен за острење кој ќе Ви овозможи со само неколку потези да ги наострите ножеви или ножици, без разлика на нивната големина
 • Едноставен за употреба
 • Лесен за пренесување
 • Брзоостречки камен за острење сечила
 • Идеално за секаков вид на ножеви и ножици
 • Безжично работење
 • Работи на 4 батерии АА, кои не се вклучени во пакувањето
 • Компактен дизајн кој може лесно да го преместувате

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.