50 ја следат оваа компанија


- 17%

VIVAX Ледомат во боја по избор + 1 година гаранција

9000 ден.

7490 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Капацитет на спремникот за вода 2,4 литри
 • Oстанат капацитет: 12 kg/ден
 • Спремник за лед 0.7 kg
 • Индикатор за ниво на вода во спремникот
 • Индикатор за нивото на лед
 • Циклусот за справување со лед трае 6 до 7 мин
 • 9 коцки по циклус
 • Боја: сива или црна

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.