53 ја следат оваа компанија


- 33%

Тастатура MS FLARE Gaming + 1 година гаранција

800 ден.

540 ден.

Опис

Детални карактеристики на производот:

  • Технологија: Жичана тастаура за игри
  • USB порт
  • Дополнителен мултимедијален клуч
  • 12 мултимедијални копчиња
  • 3 различни позадини во воја на виножито
  • Боја: црна

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.