17 ја следат оваа компанија


IKEA SLAKT Детски кревет со фиока

20980 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии на производот:
 • Должина: 206 cm
 • Ширина: 96 cm
 • Висина: 56 cm
 • Ширина на една фиока: 90 cm
 • Длабочина на фиока: 57 cm

Димензии на креветот со отворена позиција:

 • Должина: 206 cm
 • Ширина: 193 cm

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.