53 ја следат оваа компанија


- 20%

Скара електрична VIVAX EG-4020 HZ + 1 година гаранција

3500 ден.

2790 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Моќност: 2200 W
  • Димензии на нелеплива површина: 43 x 23 cm
  • Мазна површина со подрачје на топна зона со дијаметар од 15 cm
  • Термостат за прилагодување на температурата одделно
  • 1 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.