53 ја следат оваа компанија


Вертикална сушара на 3 нивоа

2000 ден.

1490 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Материјал: Алуминиум со пластика

Димензија на производот:

  • Должина: 73cm;

  • Ширина: 64cm;

  • Висина: 170cm

  • Капацитет на тежина: 40kg

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.