53 ја следат оваа компанија


- 26%

VIVAX Фритеза DF-1800B + 1 година гаранција

3500 ден.

2590 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Моќност 1800W
  • Kапацитет 2,5LIT
  • Варијабилен термостат
  • Мултифункционална дршка
  • Сигурносно заклучување
  • Контролен прозор
  • Боја црна

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.