53 ја следат оваа компанија


Pro Wax 100 Апарат за топење на восок

700 ден.

540 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Одличен за приватна и професионална употреба
 • Температурата може да се прилагоди од 0 степен до 55 степени
 • Погоден за сите видови на восок
 • Исто така доколку не го користите за восок за депилација можете да го користите за топење чоколадо, фонду, шеќер и слично
 • Пакетот вклучува: упатство за употреба
 • Моќност: 80 W
 • Капацитет: 500 ml
 • Димензии на апаратот: дијаметар 18 cm x висина 15cm
 • Димензии на садот за топење: дијаметар 10.5 cm x висина 6.5 cm
 • Работи на: 220-240 V
 • Фреквенција: 50 / 60 Hz

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.