53 ја следат оваа компанија


- 21%

DYNAMIC Метална конвектор греалка 2000W (7482) + 1 година гаранција

2400 ден.

1890 ден.

Преостанато време

Услови

 • Испораката се врши во рок од 3 до 7 работни дена.
 • Производот може да го подигнете од ул. Качанички пат бб еден ден по купувањето, од понеделник до петок од 12:00 до 16:00ч.
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Грејна моќ 750W/1250W/2000W
 • Ротационен прекинувач
 • Прилагодлив термостатот
 • Безбедно термичко исклучување
 • Заштита од прегревање
 • Индикаторско светло
 • Вградени рачки за носење
 • Турбо вентилатор (опционално)
 • Метален дизајн

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.