53 ја следат оваа компанија


- 17%

MaxPuls Правосмукалка за пепел 1000W (6498) + 1 година гаранција

3000 ден.

2490 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Алуминиумска цевка за вшмукување од 1 метар
 • Функција на дување
 • Лесна контрола
 • Филтер кој лесно се мие
 • Соодветна рачка на горниот дел на уредот
 • Погодна за чистење на камини, печки, скари и оџаци
 • 18 литри
 • Моќност: 1000 W

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.