53 ја следат оваа компанија


- 23%

SENCOR Фен за коса SHD 108VT + 2 години гаранција

1800 ден.

1390 ден.

Шифра:

300000001479

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: црна/виолетова
 • 2 брзини, 3 нивоа на температура
 • Јонизатор не дозволува оштетување, ја прави косата мазна и сјајна, отстранува електрицитет
 • Вклучен е насочувач за воздух и дифузер (12,8 cm – дијаметар)
 • Гумирана рачка
 • Можност за закачување
 • Термостат
 • Работи на напон од: 230 V, 50,60 Hz
 • Моќност од : 2000 W
 • Должина на кабел: 1,7 m
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.