53 ја следат оваа компанија


SENCOR Пегла на пареа SSI 7710BL + 2 години гаранција

2500 ден.

1890 ден.

Шифра:

300000001493

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: сина
 • Приклучна сила: 2400 W
 • Керамички плочки
 • Лесно полнење на транспарентен резервоар за вода (волумен од 300 ml)
 • Континуирана контрола на температурата
 • Систем за самочистење за отстранување на минерални депозити
 • Континуирано излегување на пареа: 25 g / min
 • Пареа на пареа: 120 g / min
 • Должина на кабелот за напојување: 3 m
 • Димензии: должина 300 mm × ширина 125 mm × висина 135 mm
 • Тежина: 1,1 kg
 • Функција за капење-спречување на загадување на вода на ткаенините
 • Вертикална опција за пареа
 • Steam Boost
 • Континуирана регулација на излезниот пар
 • Копче за прскање
 • Контрола на температурата
 • Индикатор на температура
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.