53 ја следат оваа компанија


- 24%

SENCOR Безжична рачна правосмукалка SVC 190B + 2 години гаранција

2500 ден.

1890 ден.

Шифра:

300000001496

Опис

Карактеристики на производот:

 • Боја: црна
 • Непрекинато работење: 15 минути
 • За суво и мокро вшмукување
 • Филтер што може да се мие
 • Индикатор за светло за полнење
 • База за полнење со адаптер (опција за монтирање на ѕид)
 • NiMH батерија 7.2V (6x 1400 mAh)
 • Ниво на бучава: 80 dB
 • Влезна моќност: 45 W
 • Димензии: должина 380 mm x  ширина 100 mm x висина 122 mm
 • 2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.