17 ја следат оваа компанија


IKEA KOPPANG Фиокар со 3 фиоки

7180 ден.

Опис

Димензии на производот:

 • Ширина: 90 см
 • Длабочина: 46 см
 • Висина: 83 см
 • Ширина на фиока: 75 см
 • Длабочина на фиока: 36 см
 • Број на пакети: 2
 • Димензии на пакување:
 • 1 пакет: должина 94 cm, ширина 63 cm, висина 11 cm
 • 2 пакет: должина 88 cm, ширина 63 cm, висина 6 cm
 • Бруто тежина: 41.05 kg
 • Mатеријал: Иверица
 • Упатства за одржување: Производот е лесен за одржување, само избришете со крпа и благо средство за чистење, потоа поминете со сува и чиста крпа

Детали за испорака

 • Доставата не е вкалкулирана во цената. 
 • Компанијата дополнително ќе ве извести во однос на доплтата која зависи од типот на производ.
 • Доколку сакате производот да Ви се достави на адреса, потребно е да ја контактирате компанијата
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на тел:  070 505 099
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Види ја продавницата на "INTRA" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.