53 ја следат оваа компанија


- 22%

VIVAX Dusky AVC-600 Правосмукалка за пепел + гратис филтер за правoсмукалка за пепел + 1 година гаранција

2300 ден.

1790 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Идеална за чистење на печки на дрва, камини, печки на пелети, а во летните месеци и чистење на ќумур од скара
 • Лесна е за манипулација
 • Капацитет 12 литри
 • Моќност 600 W
 • Користи HEPA филтер
 • Огнотопорно армирано црево и метално куќиште
 • Достапна вo црна боја
 • 1 година гаранција

Гратис VIVAX Филтер за правoсмукалка за пепел

https://grouper.mk/deal/vivax-filter-za-pravosmukalka-za-pepel

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.