53 ја следат оваа компанија


- 15%

DYNAMIC Панелна греалка 2500W (8256) + 1 година гаранција

4000 ден.

3390 ден.

Катeгории:

Опис

Карактеристики на производот:

 • Моќност: 2500 W
 • Покриена површина: 25-30²m
 • Напон: 220 V-240 V ~ 50 / 60 Hz
 • Самостоен со можност за монтажа на ѕид
 • Функција на чување на топлина
 • Термичка заштита
 • Термостат
 • Индикатор за статус
 • Димензии на пакување (во mm): 940 (D) x 120 (W) x 500 (V)
 • Тежина на апаратот: 2,5 кг
 • Бруто тежина: 2.9 kg

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.