55 ја следат оваа компанија


- 22%

VIVAX тостер SM-1800 + 1 година гаранција

3200 ден.

2490 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Моќност: 1800 W
  • Површина за печење 23 x 29cm
  • Рачка која не се загрева
  • Нелеплива подлога
  • Индикатор за работа
  • Отварање 180° и 90°
  • Сад за собирање на маснотии

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.