53 ја следат оваа компанија


- 34%

VIVAX Фен за коса HD-1600FT

1200 ден.

790 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

  • Моќност 1600 W
  • 2 брзини
  • Преклопна рачка

Детали за испорака

Испорака

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.