13 ја следат оваа компанија


- 16%

16% попуст на Iskra ML-CD92-180S Батериска дупчалка во куфер со 2 батерии + 2 години гаранција + бесплатна достава

5999 ден.

4999 ден.

Преостанато време

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

 • напон: 18V две батерии
 • моќност: 2 x Li-ion батерија ( 1,5ah )
 • -1.Ниво: 0-400 мин.
 • -2.Ниво: 0-1500 мин.
 • степен на вртежен момент: 21+1
 • вртежен момен: 23 Nm
 • LED светилка
 • индикатор на состојба на батеријата
 • самозатезна глава
 • капацитет на дупчење: 18mm ( дрво ) 7mm ( метал )
 • додатоци: 6 х сврдли и 6 x додатоци за штрафови
 • 2 година гаранција

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.