Зачувајте ги вашите спомени! 50% попуст на принтање 2 слики во полароид формат (7х10см) на високо квалитетна фото хартија во БОФТ - Инстаграм фото принт во вредност од 150 ден. по цена од 75 ден.

Цена

75 ден.

Вредност

150 ден.

Попуст

50%

Заштеда

75 ден.

Преостанато време

Купени: 1

 • East Gate Mall Скопје, прв спрат

  Одведи ме таму

  071 264 399

  [email protected]

Добивате

Принтање на 2 слики по ваш избор во полароид формат (7х10см) на високо квалитетна фото хартија

Чекори за користење на купонот:

1. По купување на купонот, испратете го истиот на меилот на компанијата - [email protected]
2. По испраќање на купонот ќе добиете повратен меил со код
3. Кодот кој ќе ви пристигне на меил го внесувате во машината за принтање на фотографиите во East Gate Mall
4. Ги принтате фотографиите

Услови

 • Купонот може да се искористи од 10.02.2023 до 30.03.2023
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Доколку не го искористите купонот во предвидениот рок или откако понудата е завршена средствата за истиот не може да бидат вратени

За компанијата

Во ова дигитално време каде комплетно сме опкружени со работи во електронска форма, БОФТ киоскот се издвојува со новитет.
Брзо и лесно принтање на Вашите фотографии од Instagram, Вашиот smart телефон или selfie фотографиите. Со само неколку чекори ќе ги добиете Вашите слики во полароид формат (7х10см) на високо квалитетна фото хартија.
БОФТ постои од 2014г. и е присутен во повеќе од 135 градови во 40 земји. Во моментов има инсталирано повеќе од 500 киосци и испринтано повеќе од 9 милиони фотографии.
Првиот БОФТ фото киоск во Македонија е лоциран во East Gate Mall Скопје на првиот кат до Литература Кафе.
Повелете посетете не, материјализирајте ги Вашите дигитални спомени, Вашите дигитални моменти.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.