0 ја следат оваа компанија


- 26%

18V Ударна дупчалка/одвртувач 2х1,5Аh + прибор + торба

9499 ден.

6999 ден.

Преостанато време

Опис

 • Напон 18V
 • Капацитет на батерија 1.5Ah 
 • Механички брзини 2
 • Максимален вртежен момент  45 Nm
 • Број на вртежи 0-360 / 0-1400 rpm
 • Број на удари  21000bpm
 • Максимално дупчење во дрво 25 mm
 • Максимално дупчење во бетон  10 mm
 • Максимално дупчење во нетал  10 mm 
 • Капацитет на стезна глава  10 mm 

За компанијата

 

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.