8 ја следат оваа компанија


Незаборавно доживување покрај брегот на Охридското Езеро! Ноќевање со појадок за 1 лице во стандардна двокреветна соба во Хотел Аура по цена од 1200 ден.

Цена

1200 ден.

 • Димитрие Чуповски 26, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  3222260 ; 3290288

  voyager@t.mk

Добивате

Понудата се однесува за ноќевање со појадок за 1 лице во стандард двокреветна соба во Хотел Аура

Услови

 • Купонот може да се искористи од 23.10.2020 до 21.11.2020
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Понудата се однесува на едно лице за едно ноќевање на база ноќевање со појадок 
 • За закуп на двокреветна соба потребно е да купите 2 купони
 • Пред да го купите купонот потребно е да се информирате за слободни соби преку email или телефон директно во агенцијата
 • По купување на купонот потребно е да го препратите на е-маилот во агенција со цел да ја комплетирате резервацијата

Опис

Хотел „Аура“ е сместен на самиот брег на Охридското езеро, во непосредна близина на Охрид, со впечатлива глетка на езерската шир која плени, поранешниот хотел „Бетон“, кој сега се ребрендира во хотел „Аура“ нуди можнот за креирање незаборавни спомени. Во непосредна близина на градот, а сепак притаен меѓу Галичица и Охридското езеро, како да ги спојува планината и крајбрежјето, опкружен со сопствен парк од прекрасно зеленило и дрвја, чии сенки нудат мир и спокојство.

Хотелот „Аура“ го нуди едно од најнезаборавните опуштања со утринско кафе или со романтична вечера, а доживувањата остануваат врежани таму каде се чуваат само најубавите моменти кои се прераскажуваат како дел од животните приказни.

Со своите 74 високо-модерно опремени соби и апартмани, со врвната услуга и специјалитети, со сопствената плажа со бар, летна тераса со магичен поглед , „Аура“ не остава ниеден гостин да си замине рамнодушен, крунисувајќи ја целата приказна со прекрасни сеќавања кои будат постојана желба за уште едно несекојдневно искуство покрај Охридското Езеро.

За компанијата

Voyager е еден од брзите растечки и успешни туристички агенти во локалната туристичка индустрија. Без оглед на тешкотиите на туристичката индустрија во регионот, во последните неколку години компанијата прерасна во една од значајните компании на македонскиот туристички пазар. Има лиценца А издадена од Министерството за економија за тур оператор . Основана е во 2004 година од силните независни жени кои работеле претходно во овој бизнис, со лично искуство во оваа гранка, стремејќи се и постигнувајќи одлични резултати и создавајќи го својот бренд. Кога ги започнавме своите активности самостојно, VOYAGER ги концентрираше напорите за освојување на пазарот и за време компанијата го зголеми бројот на понудени услуги. Главната цел на компанијата стана да ги обезбедува на македонскиот пазар сите туристички услуги за егозотичен туризам и дестинации како Тајланд,Бали,Малдиви,Дубаи,Сејшели,Занзибар со полетување од Скопје и организирани пакет аранжмани. Филозофијата на VOYAGER е „ со еден повик резервирај се“, нема потреба да се грижите за ништо што е во врска со вашето деловно патување или одмор :од авио-билетите, преку хотелското сместување, трансфер аеродром-хотел, факулттаивни групни или индивидуални излети, изнајмување автомобил .

Денес компанијата е сигурен партнер на многу странски компании, амбасади и тур-оператори низ целиот свет што го прави VOYAGER клучен планер на туристичкиот пазар во Македонија и претпочитан деловен партнер.

Генерален претставник сме  на Holidays By FLY DUBAI за Македонија ,Косово и Албаниа и како такви имаме повластени целогодишни пакети за Дубаи и останантите конекциски дестинации.Исто така генерален претставни сме на TBO Holidays за Македонија и Косово ,кој како реномиран B2B partner обезбедува услуги инстант ус за хотелско сместување било каде во светот  ,трансфер ,излети ,внатрешни авионски карти.

До следното патување!

Ве потсетуваме дека спомените немаат цена

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.