- 20%

20% попуст на BESTWAY фотелја на надувување со табуретка

3000 ден.

2390 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии на фотелјата: 122 x 81 x 94 см
 • Димензии на табуретката: 54 x 26 см
 • Издржливост: 100 кг
 • Тежина на пакувањето: 2.46 кг
 • Боја: достапна во зависнот од количините

Bestway фотелјата со табуретка на надувување е наменета за релаксација во вашиот дом, двор, може да се користи и за излети, одмори. Има издржлива и компактна конструкција, која е соодветна за внатрешна и надворешна употреба.

Практична и комфорна, лесно пренослива составена од PVC материјал,водоотпорна која лесно се мие и чисти.

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..
Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.