16 ја следат оваа компанија


- 20%

20% попуст на EMIDE TXG 043 Електричен тостер + бесплатна достава

2499 ден.

1990 ден.

Опис

Тип на уред: Скара - Тостер 
Максимална моќност: 1200 W 
Нелеплива површина: Да 
Посебни карактеристики: Рачки и ладна подлога за допир, 
Автоматски термостат, 
Влезен напон за затоплување: 220 - 240 V
Боја: Сребрена / Црна 
Гаранција на производителот: 2 години

БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 денари
 • За нарачки под 500 денари се доплаќа 99 денари
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2520 999, 078 238 820
 • Види ја продавницата на "Крусел" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.