39 ја следат оваа компанија


img

- 20%

20% попуст на INTEX фотелја на надувување

2500 ден.

1990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензија: 107 x 104 x 69 см
 • Издржливост: 100 кг
 • Тежина на пакувањето: 2.6 кг
 • Боја: достапна во зависнот од количините

Мека фотеља на надувување зa вашиот дом наменета за релаксација,која е совршена за опуштање,учење и гледање филмови. Само откопчајте и надувајте и за неколку минути имате мека фотеља.

Практична и комфорна, лесно пренослива составена од PVC материјал, водоотпорна која лесно се мие и чисти.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.