- 20%

20% попуст на INTEX фотелја на надувување со табуретка

3000 ден.

2390 ден.

Купени:

3
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии на фотелјата: 130 x 99 x 76 см
 • Димензии на табуретката: 64 x 28 см
 • Издржливост : 100 кг
 • Тежина на пакувањето: 3.3 кг
 • Боја: достапна во зависнот од количините

Intex фотелјата со табуретка на надувување е наменета за релаксација во вашиот дом, двор, може да се користи и за излети, одмори. Производот има и држач за шише, чаша. Има издржлива и компактна конструкција, која е соодветна за внатрешна и надворешна употреба. Практична и комфорна, лесно пренослива составена од PVC материјал, водоотпорна која лесно се мие и чисти.

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Авио Трејд". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Авио Трејд" овде
Купениот производ можете да го подигнете 24 часа по купувањето после 12 часот во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.