16 ја следат оваа компанија


- 20%

20% попуст на Iskra HB 08 Рачен блендер-пасатор + 2 години гаранција + бесплатна достава

1699 ден.

1359 ден.

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Одличен, лесен, пренослив и практичен рачен стапен блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни.
Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење. 
Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др.

 • Напон: 220-240V ~ 50/60 Hz;
 • Моќност: 400 W (макс.);
 • Подесување на брзина: 2 нивоа;
 • Ножеви од нерѓосувачки челик;
 • Пластична рачка;
 • Ергономски дизајн
 • Димензии на пакетот (во мм): 230x175x145;
 • Нето / бруто тежина: 0,85 / 1 кг;
 • Додатоци: сечило од нерѓосувачки челик, додаток за пасирање, сад: 800 ml;

2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.