- 20%

20% попуст на Iskra OR-301 Плинско решо + 2 години гаратција + бесплатна достава

1990 ден.

1590 ден.

Купени:

8
 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

 • Вкупна излезна топлина: 4.45 kW
 • Топлинска моќност: 0.95kW / 1.40kW / 2.10kW
 • Големина на млазницата: Ø 0,50 mm / Ø 0,60 mm / Ø 0,65 mm
 • Големина на горилникот: Ø 50 mm / Ø 65 mm / Ø 75 mm
 • Приклучок за гас: Ø 8 mm
 • Тип на гас: течен нафтен гас G30
 • Категорија на гас: I 3B / P, I 3+
 • Притисок (mbar): 30, 28-30 / 37
 • Заштитна обвивка: анти-прашина / анти-прашина
 • Безбедност: бр Димензии на кутијата (во милиметри): 370 (V) x 620 (W) x 85 (G)
 • Нето тежина: 3,68 кг
 • Бруто тежина: 4,18 кг

Гаранција - 2 години​

Детали за испорака

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Крусел" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 ден..
Види ја продавницата на "Крусел" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.