- 21%

21% попуст на електричен детски тротинет во боја по избор од Бисер Импорт

4800 ден.

3800 ден.

Преостанато време

 • ул. Егејска бр.4

  Одведи ме таму

  046254389

  info@biserimport.mk

Добивате

Електричен детски тротинет

Опис

Карактеристики: 

 • Бои: сина и розева
 • Моќност: 6V 4AH 
 • Максимална тежина: 25 kg
 • Брзина на полнење: 4-6 часа
 • Едно полнење: 30 мин. возење
 • Максимална брзина: 5 km/h

*Да не се вози на влажна површина

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 14.06.2019 до 14.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава!
 • По купувањето на купонот испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 14.06.2019 до 31.10.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.