- 21%

21% попуст на Grundig PS-3410 Дигитална вага за телесна тежина + бесплатна достава

1699 ден.

1349 ден.

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

 • Елегантен рамен дизајн
 • LCD дисплеј
 • Вклучување со "Step On"
 • Автоматско исклучување по 60 секунди
 • 180 kg мерен капацитет, со 100 gr градација
 • Мери во kf, lb, st
 • Голема мерна површина (310 х 310 mm)
 • Работи на 4 х ААА батерии (вклучени во пакувањето)
 • Индикатор за слаба батерија, и преоптоварување
 • Бело стакло и декоративни цвекиња

Детали за испорака

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Крусел" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 ден..
Види ја продавницата на "Крусел" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.