13 ја следат оваа компанија


- 21%

21% попуст на велосипед Viper 20″ SUS + бесплатна достава

6999 ден.

5499 ден.

Преостанато време

Остануваат:

1
 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Модел: Viper 20″ SUS
Големина: 20″
Transmission: Ланец
Механизам: SUNRUN
Димензии на рамот:
Должина: 135cm
Ширина: 18cm
Висина: 71cm
18 брзини

Боја - сина

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2019 до 30.12.2019

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.