img

- 22%

Kids Week! 22% попуст на сет за бебешко кревече по избор од Welcome Baby - Амика

4650 ден.

3630 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Катeгории:

 • Leptokarija, Bulevar Partizanski Odredi, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075 281 216, 078 217 627

  dimanodizajn@hotmail.com

Со купување на овој купон со Mastercard картичка донираш 10 ден. во Проект Среќа. Прочитај повеќе тука!

Опис

Сет за бебешко креветче по избор:

Сет 1:

 • Бебешка постелнина (долен чаршаф) 100x150cm
 • Перниче 40x40cm
 • Јорганче 90×130 cm
 • Ограда (3 страни) 240x 40 cm
 • Балдахин
 • Плетенка 120 cm
 • Облак
 • Ѕвезда
 • Месечина

Сет 2:

 • Бебешка постелнина (долен чаршаф) 100x150cm
 • Перниче 40x40cm
 • Јорганче 90×130 cm
 • Ограда (3 страни) 240x 40 cm
 • Перница за доење
 • Облаче
 • Ѕвезда
 • Месечина

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 02.09.2019 до 30.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со секој купен купон, потребна е нарачка во продавницата на Aмика кој се наоѓа во ТЦ Лептокарија.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.