- 22%

22% попуст на бебешки сет: постелнина, јорганче, перница, перница за доење, ограда, облаче, месечина и ѕвезда од Welcome Baby - Амика

6000 ден.

4680 ден.

Катeгории:

 • Leptokarija, Bulevar Partizanski Odredi, Skopje, North Macedonia

  Одведи ме таму

  075 281 216, 078 217 627

  dimanodizajn@hotmail.com

Grouper & Mastercard акција на подароци!
Купувај било кои зделки со Mastercard картичка и освој подарок!
Дознај повеќе тука!

Опис

Сет за бебешко креветче

 • Бебешка постелнина (долен чаршаф) 100x150cm
 • Перниче 40x40cm
 • Јорганче 90×130 cm
 • Ограда (3 страни) 240x 40 cm
 • Балдахин
 • Плетенка 120 cm
 • Облак
 • Ѕвезда
 • Месечина

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 10.05.2019 до 30.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Со секој купен купон, потребна е нарачка во продавницата на Aмика кој се наоѓа во ТЦ Лептокарија.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.