39 ја следат оваа компанија


img

- 22%

22% попуст на BESTWAY фотелја 2 во 1 на надувување

3200 ден.

2490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензија: 191 x 97 x 64 cm
 • Издржливост: 227 кг
 • Тежина на пакувањето: 3 кг
 • Боја: достапна во зависнот од количините

Bestway фотелјата на надувување е наменета за кампувања, одмори, излети и за вашиот дом. Фотелјата има две функции, може да се користи како фотелја и кревет. Има издржлива и компактна конструкција, која е соодветна за надворешна и внатрешна употреба.

Практична и комфорна, лесно пренослива составена од PVC материјал, водоотпорна која лесно се мие и чисти.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.