- 22%

22% попуст на стол ЕSPACIO од Ф Мебел

9500 ден.

7399 ден.

 • Јадранска Магистрала Скопје

  Одведи ме таму

  078 822 156

Опис

Мултифункционaлна висококвалитетна столица ЕSPACIO

*Материјал: дрвено седло и потпирач, метални рачки

Модерни и екстремно квалитетни столици наменети за конференциски сали, кафе барови, ресторани и дом!
Исклучително елегантни и целосно безвременски!

УСЛОВИ

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Подигнувањето на производот се врши од Ул. Качанички Пат б.б Визбегово
 • Купениот производ може да го подигнете до 15.02.2019. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.