- 24%

24% попуст на Somafix SFS48A (2003) безжичен штрафцигер + 6 месеци гаранција

1700 ден.

1290 ден.

Купени:

1
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Добивате

Somafix SFS48A (2003) безжичен штрафцигер + 6 месеци гаранција + бесплатна достава

Опис

Карактеристики на производот:

 • Mодел: SFS48A
 • Maximum torque (N.m): 25
 • Мак. брзина: 200r/min (без оптеретеност)
 • Батерија: 2Ah Ni-Cd
 • Волтажа: 4.8V
 • Време на полнење: 3~5 часа

НАПОМЕНА:
1. Технички исправни производи од брендот Somafix не може да се заменат за други производи од ист или друг бренд.

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 30.07.2019 до 06.08.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.