img

25% попуст на кола на акумулатор од Бисер Импорт

15900 ден.

11999 ден.

 • ул. Егејска бр.4

  Одведи ме таму

  046254389

  info@biserimport.mk

Добивате

Кола на акумулатор

Опис

Карактеристики: 

 • Моќност: 280W
 • Максимална тежина: 100 kg
 • Брзина на полнење: 4 часа
 • Едно полнење: 15 km
 • Максимална брзина: 20 km/h

*Да не се вози на влажна површина

*Кога се полни да не се вклучува

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 14.06.2019 до 14.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Бесплатна достава!
 • По купувањето на купонот испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Бисер Импорт ". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Бисер Импорт " овде
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи.
Види ја продавницата на "Бисер Импорт " овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.