42 ја следат оваа компанија


- 21%

30% Коцки со активности CIRCUS

1000 ден.

790 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на прозводот:

 • Препорачана возраст: 0-12 месеци
 • Димензии на производот: 13 x 13 x 13 cm

Меките коцки CIRKUS се идеални за бебиња,и овозможуваат различни активности.Коцките содржат огледалце и шушкав цвет.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.