13 ја следат оваа компанија


- 29%

29% попуст на Dirt Devil M325 парочистач + бесплатна достава

6999 ден.

4999 ден.

Преостанато време

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

 • димензии: (ш) 297 мм  (в) 1165 мм   (дл) 278 мм
 • тежина: 2,1 кг
 • должина на кабел: 5 м
 • енергија: работен режим на напојување
 • резервоар за свежа вода: 330 ml
 • боја: светло сина

Steam mop е подготвен за употреба за 30 секунди

Бесплатна достава до вашиот дом!

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 29.11.2019 до 30.12.2019

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 денари
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2520 999, 078 238 820
 • Види ја продавницата на "Крусел" овде

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.