46 ја следат оваа компанија


- 29%

29% Тастатура MS FLARE Gaming + 1 година гаранција

1400 ден.

990 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Детални карактеристики на производот:

 • Технологија: Жичана тастаура за игри
 • USB порт
 • Дополнителен мултимедијален клуч
 • 12 мултимедијални копчиња
 • 3 различни позадини во воја на виножито
 • Боја: црна

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.