30% попуст на пакет од Perfect 2 во 1 маскара + Dream молив за уста + кармин Vision од Golden Rose во вредност 310 ден. по цена од 217 ден.

Цена

217 ден.

Вредност

310 ден.

Попуст

30%

Заштеда

93 ден.

Купени: 4

 • Golden Rose, Partizanski Odredi 23

  Одведи ме таму

  076 360 211

  info@harbinicosmetica.mk

 • Golden Rose, Ramstore Mall, SS Cyril and Methodius, Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  076 248 256

  info@harbinicosmetica.mk

 • Golden Rose, Dimitrie Chupovski, Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  076 381 387

  info@harbinicosmetica.mk

 • Golden Rose, ГТЦ приземје, Kej 13 Noemvri, Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  076 381 386

  info@harbinicosmetica.mk

 • Golden Rose, Dame Gruev 7, Skopje, Macedonia (FYROM)

  Одведи ме таму

  075 297 658

  info@harbinicosmetica.mk

Добивате

Perfect 2 во 1 маскара + Dream молив за уста + кармин Vision од Golden Rose

* Понудата важи за сите нијански на пудри и кармини

Услови

 • Купонот може да се искористи од 27.12.2018 до 31.01.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот се подигнува директно од продавниците на Golden Rose

Опис

Со пристап ориентиран кон клиентите, постојано работиме на понуди кои ќе ги задоволат барањата на клиентите. Се трудиме да ги задоволиме сите параметри на жените со квалитетни и прифатливи производи и одржување на разумни цени и тоа секогаш ќе биде дел од нашата стратегија и мисија.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.