Велигденски патувања! Пролетно уживање во Разлог (25.04 - 29.04.2019)! 30% попуст на пакет од 3 или 4 ноќевања со појадок и вечера во студио или апартман + користење на СПА центар со минерална вода во 3 Mountains*

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

8591 ден.

Попуст

30%

Заштеда

2577 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

 • Str. Stolovatets 7, Razlog, Bulgaria

  Одведи ме таму

  +359888805993

  reservations@3-mountains.com

Добивате

Понудата е по лице за пакет ноќевања со појадок и вечера по избор

Опции на понудата:

3 HB ноќевања во студио Лукс или апартман со 1 спална 8,591 ден. (139 еур)
6,014 ден. (97 еур)
4 HB ноќевања во студио Лукс или апартман со 1 спална 10,894 ден. (176 еур)
7,626 ден. (123 еур)

Понудата вклучува:

 • Празнична Велигденска вечера со DJ (28.04.2019)
 • Бесплатен Wi-Fi интернет во лоби барот и ресторанот на хотелот
 • Бесплатен паркинг 
 • Бесплатно користење на СПА Центарот (класична сауна, солена сауна, парна бања, авантуристички туш, ладен туш, релакс зона)
 • Базен со минерална вода (30 степени)
 • Детско катче, детско игралиште и користење на детски креветчиња
 • Туристичка такса
 • Игри (карти, шах, табла)

*Сместувањето е во студио Лукс (45 m²) или апартман со 1 соба (65 m²)

Услови

 • Купонот може да се искористи од 25.04.2019 до 30.04.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Пред купувањето на купонот потребно е да се информирате во хотелот за слободни соби на телефон или e-mail.
 • По купувањето на купонот потребно е истиот да го препратите на e-mail адресата од хотелот со цел да ја комплетирате резервацијата.
 • За резервација на двокреветна соба, потребно е да престојуваат две лица, односно да се купат 2 купони
 • Превозот не е вклучен во понудата!
 • Сместувањето е во студио Лукс (45 m²) или апартман со 1 соба (65 m²)
 • За дете до 6,99 години сместувањето е бесплатно
 • Доплати:
 • За две деца до 6.99 години потребна е доплата од 10 еур на ден 
 • За дете од 7 до 11,99 години потребна е доплата од 10 еур на ден 
 • За лица над 12 год. односно трето возрасно лице потребно е доплата од 20 еур на ден
 • За единечно сместување се доплаќа 45 еур на ден
 • Доплата за бањарки, хотелски папучи, пинг-понг, билјард, мултифункционални спортски игралишта, масажи, СПА терапии, доцен Check-Out (доколку е возможно во моментот)
 • Сите доплати се вршат директно во хотелот
 • Купоните може да се комбинираат за повеќедневен престој
 • По истекот на рокот купоните не се валидни и доколку не се искористат пропаѓаат и сумата не може да биде вратена.

Опис

Hotel 3 Mountains е сместен во Разлог, на 1.5 км од Кулиното ски-центарот во Разлог и на околу 6 км од ски центарот Банско. Нуди вистински планински одмор со поглед на Пирин и Родоп планина. 

Хотелот располага со простран спа центар на две нивоа со површина од 600м2 кој располага со внатрешен базен со минерлани води и остананти спа активности (парна бања, сауна, фитнес опрема и сл). Секоја од собите располага со LCD TV, бања, тераса уредени во алпски стил.

Хотелот организира превоз до ски теренит ево банско во зимскиот период.

Дополнителни услуги во хотелот кои можете да ги користите со доплата:

 • Наметка и папучи
 • Пинг понг, билјард и велосипеди
 • Масажи, СПА терапии, лимфна дренажа
 • Мултифункционално спортско игралиште: тенис, мини фудбал, одбојка, кошарка, бадминтон
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.